سوالات متداول

روش های ارسال فروشگاه میم کافی

شرایط ارسال فوری فروشگاه شما به چه صورت است؟

این نوع ارسال فقط مخصوص داخل شهر تهرانه و برای وقتیه که شما قهوه‌تون تموم شده و همین الان دوست دارید از قهوه‌های تازه و خوش‌طعم میم کافی میل کنید، در این حالت ما خیلی سریع قهوه های شما رو آماده و بسته بندی می‌کنیم و با تاکسی اینترنتی پیک یا هر روش حمل و نقلی خیلی سریع به لوکیشن شما ارسال می کنیم.

نحوه ارسال به چه صورت است؟

پست پیشتاز مخصوص سراسر ایران با فاصله یک روز کاری و با هزینه محدودی به پست تحویل میشود.

(هزینه ارسال برای خرید بیشتر از 500 هزار تومان رو مهمون ما هستید)

ارسال با تیپاکس

 فاصله یک روز کاری و هزینه معین تحویل تیپاکس میشود

اگر فکر میکنید پست دیر به دستتان میرسد میتوانید تیپاکس رو انتخاب کنید که سریع تربرسد و همیشه موقع تحویل گرفتن کالا به سلامت بسته توجه فرمایید و در صورت صدمه های جدی میتوانید بسته را تحویل نگیرید.

پیک صبح (10 تا 14)

در این روش ارسال که فقط مخصوص شهر تهرانه، شما روز و ساعت دریافت بسته را مشخص می کنید. سفارشاتی که پیک صبح رو انتخاب کرده‌اند، در ساعت 9 صبح، به پیک تحویل داده میشه و تا ساعت 14 تحویل میشود.

فراموش نکنید برای این که بتونید از این روش ارسال استفاده کنید باید یک روز جلوتر سفارشتون رو ثبت کنید تا ظرفیت برای فردا خالی باشد.

نحوه فروش عمده فروشگاه میم به چه شکل است؟

در فرم ارتباط با ما نام و شماره خود را بگذارید تا کارشناسان فروش اولین فرصت خدمتتان تماس بگیرند. هم برای ارسال لیست قیمت و هم راهنمایی کامل.

بهترین زمان خوردن قهوه چه ساعتی از روز است؟

بسیاری از قهوه دوست ها به محض بیرون آمدن از تخت، قهوه روزانه‌شان را می‌نوشند. ولی به دلیل تاثیرات قهوه بر روی بدن، ممکن است زمان‌های ایده‌آل تری برای نوشیدن قهوه وجود داشته باشد. نوشیدن قهوه قبل از ساعات نزدیک به خواب می تواند اثر بدی روی سلامتی فرد داشته باشد؛ بنابراین بهترین زمان خوردن قهوه در روز می تواند چندین ساعت پس از بیدار شدن از خواب باشد.

ارسال فرم

فرم ارتباط با ما