خرید پودر کاپوچینو فله ایرانی در بسته بندی 250 گرمی

خرید پودر کاپوچینو فله ایرانی در بسته بندی 250 گرمی

کاپوچینو

کاپوچینو در واقع ترکیب شیر بخار دیده شده همراه با اسپرسو دبل میباشد که در یک کاپ 220 میلیتر سرو میگردد. کاپوچینو در بین دوستداران قهوه بسیار پرطرفدار است به دلیل ترکیب شیر با اسپرسو یک طعمی مخملی با شخصی که دارد میل میکند میدهد که بسیار دلچسب مباشد.

طرز تهیه کاپوچینو خانگی

در اولین مرحله شیر سرد را با شکر مخلوط کنید. ترجیحا برای قوام بهتر از شیر پرچرب استفاده کنید. سپس مخلوط شیر و شکر را در ظرف مناسبی بریزید و روی شعله قرار دهید تا به نقطه جوش برسد. بعد از اینکه شیر به نقطه جوش رسید ظرف را از روی حرارت بردارید و با یک همزن دستی و یا برقی شیر را هم بزنید تا خوب کف کند.   کاپوچینو فوت کوزه گری این مرحله این است که در هم زدن شیر نباید آن را بگونه هم بزنید که شروع به چرخش کند و باید از یک طرف شروع به هم زدن شیر کنید تا شیر گرما دیده ما کف کند و یک بافت مخملی پیدا کند. سپس قهوه فوری یا اسپرسو را دم کرده و آن را آماده نمایید. سپس قهوه را درون فنجان خود بریزید مقدارش دلبخواه است، یعنی اگر ترجیح میدهید که طعم قهوه غالب باشد میتوانید از قهوه بیشتری درون فنجان خود بریزید تا طعم قهوه قوی را تجربه کنید ولی معمولا میتوانید تا یک سوم فنجان خود را از قهوه پر کنید. سپس با استفاده از ابزار مانند قاشق شیر داغ را به فنجان خود که حالا دو سوم آن خالی است اضافه نمایید. حال کاپوچینو شما آمادست میتوانید میل کنید. بسیاری از کسانی که در منزل کاپوچینو تهیه میکنند بعد از مراحل اتمام کار علاقه دارند که این نوشیدنی از شکل جذاب تری برخوردار باشد به همین دلیل میتوانید از پودر دارچین و یا پودر شکلات یا ترکیب هردو باهم برای تزیین این نوشیدنی استفاده کنید.

پودر کاپوچینو

با توجه به استقبال بسیاری از مردم و دوستداران قهوه به نوشیدنی کاپوچینو صنعت قهوه به فکر تهیه نوشیدنی کاپوچینو بصورت فوری افتاد تا همه در هرزمان و مکان میل به نوشیدن قهوه الخصوص کاپوچینو کردند بتوانند به راحتی این نوشیدنی را برای خود تهیه کنند و میل نمایند. به همین دلیل پودر فوری کاپوچینو به بازار قهوه راه باز کرد. کاپوچینو ابرای استفاده از این پودر دیگه نیاز نبود که مراحل مختلفی را انجام داد تا بتوانید کاپوچینو میل کنید ، فقط کافی بود که این پودر فوری کاپوچینو در دسترس داشته باشید و یک آب جوش براحتی این دو باهم ترکیب میشوند و شما میتوانید یک کاپوچینو بسیار لذت بخش را میل نمایید.

پودر کاپوچینو ایرانی

با توجه به نفوذ این نوشیدنی در خانواده های ایرانی صنعت قهوه ایران بفکر تولید پودر کاپوچینو ایرانی افتاد تا بتواند نیاز بازار خود را حل نمایید. بسیاری از تولید کنندگان در ایران شروع به تولید پودر کاپوچینو ایرانی کردند که بتوانند جایگزین محصولات خارجی گردد. این پودر های ایراین در بسته بندی های 250 گرمی وارد بازار شد که استقبال بی نظیری را به همراه داشت طوری که بسیار از کافه داران فعالین صنعت متقاضی این محصول شدند.

پودر کاپوچینو فله ایرانی

با توجه به استقبال بازار قهوه به پودر کاپوچینو ایرانی بسیاری از افراد درخواست این را داشتند که بتوانند این پودر را بصورت فله خریداری نمایند. به همین دلیل مجموعه برشته کاری قهوه میم پودر کاپوچینو فله ایرانی را بصورت عمده در اختیار اشخاص مختلف این صنعت قرار میدهد. با توجه به نیاز های بازار قهوه میم میتواند انواع پودر های کاپوچینو را دراختیار تمام کسانی که متقاضی هستند قرار دهد.

خرید پودر کاپوچینو فله ایرانی در بسته بندی 250 گرمی

خرید پودر کاپوچینو فله ایرانی در بسته بندی های 250 گرمی و یا چه بصورت عمده به هرمقداری که نیاز دارید را میتوانید با مشاورین مجموعه ارتباط بگیرید و وارد مذاکره برای خرید عمده شوید. خرید کاپوچینو با بهترین قیمت کاپوچینو - خرید کاپوچینو ارزان - خرید اینترنتی کاپوچینو میتوانید با شماره های 09172417550 و 09178764070 تماس برقرار کنید و خرید خود را انجام دهید.  
نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *